Ac Pumpa áruház Üzemanyagszivattyú áruház
Budapest 1213 Szent István u. 171 Tel: 06-1-2776553 , 06-20-9427220   e-mail:ko-csi@ko-csi.hu

Sárkányrepülés

Éjjelei Őrangyal Sofőrszolgálat

Immobile Capitale Biztosítási Kft.

 
 

Vezérműlánc készlet, Opel
Egységár: 60.380,-/db brutto [0 €]

db  


REINZ 71-33492-00



OPEL 6606022

OPEL 6606022

OPEL 6606023

OPEL 6606027

OPEL 6606022SK1

OPEL 6606023SK1

OPEL 6606027SK1

OPEL 6606022SK2

OPEL 6606023SK2

OPEL 6606027SK2

OPEL 6606022S1

OPEL 6606023S1

OPEL 6606027S1

OPEL 6606022S2

OPEL 6606023S2

OPEL 6606027S2

OPEL 6606022S3

OPEL 6606023S3

OPEL 6606027S3



OPEL AGILA, 973ccm - 1229ccm, 2000-2007

OPEL ASTRA G, 1199ccm - 1364ccm, 1998-2009

OPEL ASTRA H, 1229ccm - 1364ccm, 2004-

OPEL COMBO, 1364ccm, 2005-

OPEL CORSA B, 973ccm - 1199ccm, 1996-2000

OPLE CORSA C, 973ccm - 1364ccm, 2000-

OPEL CORSA D, 998ccm - 164ccm, 2006-

OPEL MERIVA, 1364ccm, 2004-2010

OPEL TIGRA, 1364ccm, 2004-


 

Vezérműszíj készlet, Opel
Egységár: 31.500,-/db brutto [0 €]

-10% netes rendelés esetén!!
db  


BOSCH 1987948061

CONTITECH CT975K3

DAYCO KTB361

FEBI 19445

GATES K025499XS

INA 530 0077 10, 530 0441 10

MAGNETI MARELLI 341311491201

RUVILLE 5532770, 5532772

SKF VKMA 05156

SNR KD453.17

AUTEX 702053

AUTOTEAM KAT1272

CALIBER 0199KO

FLENNOR F924388V

GOODYEAR K2G1495H

HUTCHINSON KH 152

IPD 20-1048

KLAXCAR FRANCE 40042z

KM INTERNATIONAL KFI199

MAGNETI MARELLI 341311491101

MAPCO 23734

METZGER WM-Z 611

OPTIBELT KT 1207

OPTIMAL SK-1355

ROULUNDS RUBBER RR1149K1, RR1149K3

SKANIMPORT ZRS 1895

SWAG 40 91 9445

TRISCAN 8647 24017, 8647 24032



OPEL 1606189

OPEL 1606262

OPEL 1606306

OPEL 93174119

OPEL 93180218

OPEL 93185845

OPEL 160262

OPEL 93183572

OPEL 5636373S2

OPEL 5636373

OPEL 5636564

OPEL 5636564S2

SAAB 93185845

SAAB 24451895

SAAB 24451895S1



OPEL ASTRA G,(F48, F08),2003-,1364ccm,ferdehátú

OPEL ASTRA G,(F48, F08),1998-,1389ccm,ferdehátú

OPEL ASTRA G,(F48, F08),1998-,1598ccm,ferdehátú

OPEL ASTRA G,(F48, F08),1998-,1796ccm,ferdehátú

OPEL ASTRA G,(F48, F08),2000-,1796ccm,ferdehátú

OPEL ASTRA G,2001-,1598ccm,kabrió

OPEL ASTRA G,2001-,1796ccm,kabrió

OPEL ASTRA G (F35),1998-,1389ccm,kombi

OPEL ASTRA G (F35),1998-,1598ccm,kombi

OPEL ASTRA G (F35),2003-,1598ccm,kombi

OPEL ASTRA G (F35),1998-,1796ccm,kombi

OPEL ASTRA G (F35),2000-,1796ccm,kombi

OPEL ASTRA G (F07),2000-,1796ccm,kupé

OPEL ASTRA G (F07),2000-,1796ccm,kupé

OPEL ASTRA G (F69),1998-,1389ccm,lépcsőshátú

OPEL ASTRA G (F69),1998-,1598ccm,lépcsőshátú

OPEL ASTRA G (F69),1998-,1796ccm,lépcsőshátú

OPEL ASTRA G (F69),2000-,1796ccm,lépcsőshátú

OPEL ASTRA H,2004,1796ccm,ferdehátú

OPEL ASTRA H,2005,1796ccm,ferdehátú

OPEL ASTRA H,2004,1796ccm,kombi

OPEL ASTRA H TwinTop,2005,1796ccm,kabrió

OPEL COMBO,2006,1598ccm,dobozos/kombi

OPEL COMBO,2005,1598ccm,dobozos/kombi

OPEL COMBO Tour,2006,1598ccm,egyterű

OPEL COMBO Tour,2005,1598ccm,egyterű

OPEL CORSA C (F08, F68),2000,1389ccm,ferdehátú

OPEL CORSA C (F08, F68),2000,1796ccm,ferdehátú

OPEL CORSA C (F08, W5L),2003,1364ccm,dobozos

OPEL MERIVA,2003,1598ccm,egyterű

OPEL MERIVA,2003,1796ccm,egyterű

OPEL SIGNUM,2003,1796ccm,ferdehátú

OPEL TIGRA TwinTop,2004,1796ccm,kabrió

OPEL VECTRA C,2004,1598ccm,lépcsőshátú

OPEL VECTRA C,2002,1796ccm,lépcsőshátú

OPEL VECTRA C,2002,1796ccm,lépcsőshátú

OPEL VECTRA C GTS,2002,1796ccm,ferdehátú

OPEL VECTRA C,2003,1796ccm,kombi

OPEL ZAFIRA (F75),1999-,1598ccm,egyterű

OPEL ZAFIRA (F75),2001-,1598ccm,egyterű

OPEL ZAFIRA (F75),2000-,1796ccm,egyterű

OPEL ZAFIRA (F75),1999-,1796ccm,egyterű

SAAB 9-3 (YS3F),2004-,1796ccm,lépcsőshátú

SAAB 9-3,2005,1796ccm,kombi





   

KO-CSI Kft.
Budapest 1213
Szent István u. 171
06-1-2776553
20-3209553 (SMS, VIBER IS)
20-9427220 (SMS, VIBER IS)
H-p: 8-17
Szo: 8-13
ko-csi@ko-csi.hu
------------------------------
KO-CSI2 Kft.
BP.1135.Dévényi út 4/A
06-1-7876049, 06-30-4052329
ÚJ ÉS FELÚJÍTOTT SZERVÓSZIVATTYÚ
H-CS: 8-16
P: 8-15
Szo: Zárva
kocsi2kft@gmail.com
 

IBLUE IMMOBILISER 
41.990,-
29.720,-
 

VW Polo első szélvédő 
19.000,-
17.000,-
 


Fekete kormányvédő 
2.500,-
2.300,-

Nyakpárna 
2.160,-
1.900,-

Univerzális antenna 
1.120,-
1.000,-

Fehér kamion lámpa 
1.100,-
1.000,-

Piros kamion lámpa 
1.100,-
1.000,-

Sárga kamion lámpa 
1.130,-
1.000,-

Űzemanyag szűrő 7015.5 
2.700,-
2.500,-

Autós rádió MP3 
11.700,-
11.000,-

Áramátalakító 30A 
14.200,-
12.800,-

Áramátalakító 20A 
12.200,-
11.000,-
©Ko-csi kft. 2004 web: videotex
X
X